Hakkımda

Fotoğrafım

Ufuk Parlak
Aslında şimdiki zamana yolculuk yapmak için bir zaman makinesi icat edilmeli.
İstanbul Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği
http://otekipencere.blogspot.com.tr/
http://www.facebook.com/ufukself

öteki gerçekliklere açılan pencereler

30 Nisan 2012 Pazartesi

2012 Gençlik Edebiyatı Fantastik Roman Yarışması! (BU Yayınevi)

Geçtiğimiz gün gençlik ve çocuk edebiyatı üzerine yayınlar çıkaran BU Yayınevi'nin "Gençlik Edebiyatı Fantastik Roman Yarışması" konulu bir yarışma düzenlediği ile ilgili bir yazı okumuştum. Sanırım ilgilisi çıkacaktır diye de bir yazı da ben kaleme alayım dedim.

Özgün bir fantastik eser sıkıntısının da cesur kalemlerin yazacağı yeni eserlerle aşabilme amacı da taşıyan yarışmaya son başvuru tarihi 15 Temmuz 2012. Kendine güvenen, bu alanda yeteneğinin karşılığını almayı bekleyen ya da böyle bir kitap yazdım ama henüz bastırmak için herhangi bir yayınevine başvurmadım diyenler kendilerini bu yarışma ile ölçebilir.

Eserin, her A4 sayfasında ortalama 300 (üç yüz) sözcük olmak üzere, en az 100 (yüz) en çok 200 (iki yüz) A4 sayfası olması gerekmekte. Bilgisayarla, Microsoft Word programı (veya benzeri)
kullanarak yazıldığına da dikkat edelim (12 punto Arial yazı fontu 17 punto aralıklı olarak kullanıldığında gereken özellik elde edilmekte).

Daha ayrıntılı bilgi ve katılım koşullarına buradan ulaşabilirsiniz: http://www.buyayinevi.com/site/wp-content/uploads/2012/03/2012_sartname.pdf

Bol şans...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder